Geplaatst: 23 juni 20205 j Voelen die wittige plekken droog papier achtig aan? Dan is het zonverbranding. Kan die afgelopen dagen te droog hebben gestaan?
Geplaatst: 23 juni 20205 j Auteur Dat kan goed. Hij staat in een pot en vol in de zon. Natter houden en wat meer schaduw dus.
Geplaatst: 23 juni 20205 j Meer schaduw hoeft niet. Courgettes houden wel van flink wat zonnewarmte. Misschien is de pot wat klein en droogt die te snel uit? Ze verbruiken wel wat water maar te nat geeft weer rot. De moestuin van Patrijs
Geplaatst: 23 juni 20205 j 15 minuten geleden, Patrijs zei: Ze verbruiken wel wat water maar te nat geeft weer rot. Sommige planten in een te kleine pot, zet ik tijdens een hittegolf in een schaal met water. Een aantal dagen natte voeten, betekend niet meteen dat de wortels rotten. En na de hitte golf de schaal er onder vandaan halen. Daarna weer bewateren zoals normaal.
Geplaatst: 23 juni 20205 j Auteur Nu is het donker, maar de andere bladeren zien er vrij goed uit. Maar twee die echt een beetje krullen en die witte plekken hebben.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.