Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Moestuin Forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Ik zou wel graag wat zelf geteelde (gedroogde)pepertjes/pepperflakes willen ruilen tegen tuinkers zaad (bijv.).

Voor de duidelijkheid: Ik zoek de pepers, en bied tuinkerszaad (biologisch geteeld, op Achterhoekse grond, en handgeoogst ) of je moet iets anders zoeken...?

Hoeveel gram had je in gedachte?

(ik moet ze wel nog drogen; ze beginnen nu rood te worden in mn kas)

 

zijn deze:

 

977_776c117677c9e6bcfed818b10897a28b.jpg

Nee ze zijn niet zo heel scherp; zijn, denk ik, cayennes. Zaadjes eruit halen voor verwerking dan zijn ze milder( en je kunt er zelf zaaien volgend seizoen). Als je er maar 2 of 3 nodig hebt , mag je zo ook zelf laten drogen, stuur ik ze nu al op

Stuur maar adres in pb tje

  • Author

En wil je er dan tuinkers voor terug? Uiteraard in een hoeveelheid waar je wat aan hebt (die zakkies uit de winkel heb ik zelf veel te snel leeg, vandaar dat we zelf een boel hebben geteeld voor de zaadwinning)

Ik pb je wel even.

Dank!

 

Ik heb de pepers vandaag gepost(ff goed dichtgeplakt; wil niet dat de postbode zijn handen verbrand ) dus die heb je morgen als het goed is.

Geedee, heb je voor mij ook wat zaden van de cayenne peper? Ik heb begrepen dat je een verzamelaar van peperzaden bent.

ben je voor volgende jaar op zoek naar speciale peperzaden? Ik wil wel meezoeken naar aparte of misschien heb ik zelf iets voor je?

Ik ben nog bezig met drogen. Het is nog te nat geweest om buiten te drogen.

 

groetjes Bloemenkoningin

Ja die heb ik nog stuur maar pm

Guest
This topic is now closed to further replies.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.