Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst:

Ik ben Geert en nieuw op dit forum. Ben nooit echt een tuinder geweest maar doordat ik wat oud ijzer over had, heb ik eigenlijk zomaar een kas gebouwd. Anders wou mijn vrouw er een kopen overgens.

5 spanten heb ik gelast en met houten balken aan elkaar geschroefd. Folie erover en af timmeren. Inmiddels zit er ook al een schuifdeur voor,

Nu heb ik er 4 zelfgemaakte tafels gelast van hekken van circa 2 meter op statafel-hoogte en er van alles gezaaid in bakken. We zien we wat er van komt. 

De kas is circa 3x6m en 2,5m hoog, en er zit een luchtgat achter van 1x1m.

- hebben jullie nog tips voor een beginnende kastuinder?

- En water in de kas. ik denk aan een tank met vissen er, goed idee?index.thumb.jpg.e4814102f53bfbad6574e4b0eb474bdc.jpg

Geplaatst:

Welkom @Cheardt

Pompoenen, courgettes, komkommers opkweken? en daarna in de volle grond? Sperziebonen of droogbonen voortrekken? 

Jeu, mooi gemaakt 👍

 

 

Geplaatst:

oh, fantastisch ik hou van die doe het zelf, ziet er beter uit dan menig aankoop. Een tank met vissen? Let ook een beetje op het welbehagen van die diertjes, je moet hun levensomstandigheden ook kunnen garanderen doorheen de seizoenen.

Geplaatst:

🖐️welkom !

Geplaatst:

Welkom!

  • 2 weken later...
Geplaatst:

Mooie kas hoor! Wat een ruimte zeg. Heel veel plezier ervan.

Sja, in een kas kan van alles. Ik doe tomaat, capsicum (peper en paprika), meloen, zoete aardappel, kurkuma en gember. Keuzes maken, van alles weinig. Of eigenlijk te veel, ik prop alles vol.
Maar met die ruimte kun je wel wat meer kwijt. Geniet er van!

Groene groetjes

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.