Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Willy.. euhh pardon: Wendy Wortel

Featured Replies

Geplaatst:

Hallo mede moestuinierders!

 

sinds enige tijd ben ik bezig met ‘de Makkelijke Moestuin’. Niet gehinderd door enige vorm van kennis ben ik begonnen en het lukt ook nog met behulp van de MM app: alle plantjes weten zelf precies wat ze moeten doen!

 

Mijn tuintje is piepklein, dus naast de nodige bakken in de tuin staan er nu ook vier op het dak van mijn schuurtje. Die krijgen de meeste zon! 
vorig jaar had ik heerlijke boontjes en aardbeien en sla en andijvie en tomaten en paksoi (vonden de slakken heerlijk), dit jaar nog veel meer soorten ingezaaid. Kan niet wachten tot ik kan gaan oogsten, wat is dit toch leuk hè! 


groene groetjes,

Wendy Wortel 🥕 

Geplaatst:

Hallo en welkom!

Goed bezig klein maar fijn, super dat he er zoveel plezier mee beleefd. In de kleinste ruimtes zijn mogelijkheden, kunst alles te benutten.

Geplaatst:

Hai hai!

Ik hoop dat je naast de slakken, ook jezelf een plezier kunt doen. Altijd een eeuwige strijd die slijmerige knakkers.

Succes en veel plezier!

  • 5 weken later...
Geplaatst:
  • Auteur

tot nu toe staat de paksoi er goed bij en heb ik geen slak gezien! Geen idee hoe maar ik ben er blij mee :)

Geplaatst:

Succes...hier kom ik regelmatig de nodige slakken komen. Rond de planten strooi ik diatomeeeaarde , natuurlijk product dus geen bijwerkingen

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.