Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Goed nieuws

Featured Replies

Geplaatst:

Ben zojuist gebeld door voice of kids; kind mag op auditie komen. Straks als hij uit school komt mag ik het geweldige nieuws vertellen aan het kind dat zijn hele leventje al aan het zingen is. Altijd galmt zijn stemgeluid door het huis, staat zingend op en valt zingend in slaap. Vaak tot ergernis van oudere broers en zussen..... Zoo blij voor hem, dat hij een kans krijgt.

Geplaatst:

Gefeliciteerd!

En succes!

Rien de plus simple, ni de plus beau, qu'un potager.

( St. Ignatus 1491-1556 )

Geplaatst:

Ja dat is leuk voor hem, cool dat sommige kids zoiets ook durven

Players only love you when they're playing.

Geplaatst:
  • Auteur

Cool ja. Het is een rustig, verlegen manneke maar zet hem op een podium en hij is een ander iemand. Mensen die hem kennen zijn ook stomverbaasd wanneer ze hem een soort van optreden zien doen. Hij doet zijn ding, vol zelfvertrouwen. Vreemd dat dat kan maar het is echt zo. Daarom is het zo fijn dat hij de kans krijgt iets van dat talent te laten zien.

Geplaatst:

o super, en nu er door komen met de auditie.

Geplaatst:

Alvast heel veel succes voor je zoon!

Mocht ie op tv komen gaan we zeker kijken

Good things come in small packages

Geplaatst:

Succes! Het vorige seizoen heb ik ook helemaal gevolgd, dus ik ga nu weer zeker kijken.

Geplaatst:

Leuk voor hem!

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

Geplaatst:
  • Auteur

Spannend hoor. 5 liedjes die nu continue geoefend, vooral ingeleefd moeten worden tot de grote dag: 1 ste pinksterdag. Of hij dan ook nog door gaat, is pas eind juni bekend. Hoe dan ook: Hij heeft er veel zin in en daar gaat het om.

Geplaatst:

Spannend!!!

 

Dat 'ie mee kan doen is al geweldig maar het zal wel super zijn als hij ook doormag!!!

 

Heel veel succes!!!

Geplaatst:

Wat leuk zeg! Ik ben zelf zangeres en heb anderen meegemaakt die auditie hebben gedaan voor de reguliere TVOH.

Misschien heeft hij het al maar je kunt kijken of je hem ergens een zangles (privé) of twee laat volgen voor de volgende ronde. Even om de zgn. "scherpe randjes" eraf te halen en zo de kansen te vergroten

 

Dan moet de coach natuurlijk wel snappen dat ze niet bij stap 1 van een 1000-lessen programma moeten beginnen hihihihihi

Geplaatst:
  • Auteur

Dank je Dutchess voor het advies. We hebben na het telefoontje direct iemand gezocht en gevonden waar hij 3x voor de auditie 40 min., terecht kan. Valt ook niet mee om nog ingepland te worden in 2 weken tijd. Maar goed, die helpt inderdaad om de scherpe kantjes eraf te halen, vanaf les 997. Moeilijkheid voor een 14 jarige is ook de engelse taal. Soms zie je een heel jong kind voorbijkomen dat dan ook nog de taal prima uitspreekt, knap hoor.

Mocht je nog een inspiratievolle tip hebben, graag

Geplaatst:

Helemaal mee eens Jasmin! Heel erg leuk.

 

Lekker bezig hoor Helena! Ja, Engels is lastig inderdaad.

Inspiratievolle tip... Ah ja, laat hem niet iets al te "zwaars" zingen voor zijn auditie. Dus geen "heavy heartbreaks" maar kies iets wat écht bij hem past en wat hij vooral leuk vindt om te zingen. Dat komt altijd goed over namelijk.

 

Oh en in de - pak em beet - 3 dagen voor de auditie niet al teveel suikers, vettigheid etc. Het hoeft geen heel dieet te zijn hoor, ontspannen voorbereiden is namelijk NOG belangrijker dan allerlei maatregelen

 

Ik vind het echt heel leuk als je ons op de hoogte houdt!!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Account

Navigatie

Zoeken

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.