Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (â‹®) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst:

Ik had inderdaad de link gelegd toen het forum niet meer werkte en ik het las op de website van de NOS. Gelukkig kunnen we weer gebruik maken van het forum!

Geplaatst:

Ik zag het ook. Geeft niks, hoor. Gisteren lag het intranet op het werk ook een paar uur plat. Want Vodafone ook niet helemaal fris.

Het is nou eenmaal een van de meest kwetsbare dingen in onze huidige maatschappij: geen internet 😱

(verschoven operaties in ziekenhuizen en dergelijke, ik denk toch echt dat we daar iets op moeten verzinnen)

Mulch! Moeder natuur houdt niet van kale grond.

Geplaatst:
  • Auteur
8 minuten geleden, woldistel zei:

(verschoven operaties in ziekenhuizen en dergelijke, ik denk toch echt dat we daar iets op moeten verzinnen)

Heb vroeger ICT beheer gedaan voor een spoedeisendehulp in het ziekenhuis. Daar hadden wij een noodprocedure, waardoor iedereen overging op pen en papier... Soms zijn de oplossingen heel simpel, gewoon hoe we het een x aantal jaar geleden deden.

Maar goed zonder Cloudflare zouden we er vaker uitliggen dan nu, want cloudflare houdt het gros van de botnetwerken tegen die anders onze webserver platleggen.

Geplaatst:
19 minutes ago, rorror said:

gewoon hoe we het een x aantal jaar geleden deden.

Dat denk ik dan ook, maar dat zal dan ook van de operatie afhangen. Er wordt tegenwoordig her en der nogal wat via robots en internet gedaan, geloof ik. En de (eventuele) claims die dat kan opleveren als er ergens iets mis gaat, zijn vast niet mals.

Als er helemaal geen internet meer is, moeten we gewoon weer snijden, met jodium ontsmetting en gekruiste vingers dat het allemaal goed gaat 🤷

Mulch! Moeder natuur houdt niet van kale grond.

Geplaatst:
  • Auteur

Ik snap wel dat geplande operaties uitgesteld worden, maar spoedeisende hulp moet doorgaan. Zeker omdat de robots en internet niet werken, zijn er meer mensen nodig bij spoedeisende hulp dan normaal nodig is, dan gaan dus de geplande operaties niet door, personeel wordt dus extra ingezet bij de spoedeisende hulp. Na zo'n storing, is er dan tevens nog eens een berg administratief werk wat allemaal ook weer in de computers moet worden ingevoerd, wat ook allemaal weer personeels uren kost.

Geplaatst:
14 minutes ago, woldistel said:

Als er helemaal geen internet meer is, moeten we gewoon weer snijden, met jodium ontsmetting en gekruiste vingers dat het allemaal goed gaat

Nu hoop dat ik daarvoor bespaard blijft, wordt nu inmiddels de 4e keer en hoop dat t nu eindelijk goed komt...😪

Geplaatst:

😯 Huuu... 🤞

aangepast door woldistel

Mulch! Moeder natuur houdt niet van kale grond.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.