juni gaat als een speer.... Delen https://www.moestuinforum.nl/blogs/entry/2588-juni-gaat-als-een-speer/ Meer opties om te delen... Volgers
LeonieZ Leden Geplaatst: 10 juni 201411 j Mooie foto's !!! Wat is dat op de tweede foto? Ik heb dat er steeds uit staan trekken maar is het eetbaar??
jdw Leden Geplaatst: 10 juni 201411 j Dat is boomspinazie "Magenta Spreen" Je kunt de blaadjes oogsten en als spinazie bereiden, de mooi gekleurde topjes staan leuk in een salade. En het zaait zich inderdaad uit als onkruid, ik heb het ooit een keer gezaaid en kom het nog steeds overal tegen
LeonieZ Leden Geplaatst: 10 juni 201411 j He verdorie! Zit ik dat er allemaal uit te trekken >.<De volgende die ik zie laat ik staan. Ben heel benieuwd daarnaar!!
Aanbevolen reacties