Inmiddels half maart. Lange grote vorstperiode achter de rug, schiet de boel niet echt erg op. Aan de andere kant: Het hoveniersbedrijf wat mij het zware wek uit handen neemt is nu druk druk druk. Ik help ze met beplantingsplannen en adviezen, zij helpen mij met de grove opzet van de tuin. Wat ik al zei: geen haast.
Fruitbomen van ons aller Fruitbomen.net staan al enige tijd in pot opgekuild op de tuin. Die gaan wat later uit de pot dan wat de bedoeling was, maar goed, ik heb ze fors ingesnoeid net, dus het blad zal wat later verschijnen.
Vooraan op de tuin ( zandvlakte ) komt wel een terras, maar er zijn ook een aantal bakken bedacht en stroken voor wat speciale zaken. Zo wil ik wat vakken gaan vullen met speciale drondjes, zure en extra doorlatende kalkrijke. Voor kruiden , lavendel verzameling en wat bosbeszooi.
Aanbevolen reacties