Update grote en kleine tuin.
Vandaag even op de grote tuin wezen kijken. De laatste keer dat ik daar was moest ik zo ongeveer lieslaarzen aan, zo nat.
Nu nog wel nat, maar niet dramatisch. Zoals je kan zien heb ik nog een hoop te doen voordat de tuin klaar is om te starten. Komend weekend hopen we naar de tuin te kunnen om veel rotzooi af te voeren, de compostbakken te legen en op een andere plek te zetten. Zodat ik ook het hoekje met frambozen kan verhuizen naar een ander stuk.
Eegens op de foto's zie je niewe palen hout met dwarsbalkjes. Daar staan de tien frambozenplanten die ik gekregen heb. De bedoeling is dat dat een mooi wandje word straks. Daarvoor staan de fruitstruiken die in het najaar verhuist zijn. Ook die stonden op een beroerde plek. Hoop dat nu ze de ruimte hebben er ook meer oogst is.
Kniflook leek het dit keer niet te gaan doen, de laatste keer maar een spriet of wat, maar nu lijkt het toch goed te komen.
Zoals je ziet heb ik inmiddels wel veul vakkies......hoe noem je nou zo'n tuin? ( behalve: " een zooitje" ) De vakken maken het voor mij overzichtelijk, zeker de vakken in de tuin met gras. Maar als ik nu al die houten vakken zo leeg zie denk ik wel een beetje rommelig.....we gaan het zien! In ieder geval heb ik er zin in.









En dan de kleine tuin. Vandaag even tekeer gegaan. Geharkt, en gelijk wat mestkorrels inngeharkt. Potten klaar gezet voor de tomaten straks, was een goede plek vorig seizoen. Het kasje in elkaar gezet. Hij word gammel, maar zal dit seizoen nog wel gaan. Binnenkort sla zaaien in het kasje.
Verder nog niet veel te zien in het tuintje. De bomen lijken wel uit te gaan lopen. In dat kleine stukje tuin staan een pruimenboom, nectarine, en een ballerina appel. Hoop dat ik er dit jaar eens oogst van krijg......ook staan mijn nieuwe kiwibes plantje in die tuin, die gaat al uitlopen.
Aan het hek zullen bakken komen met aardbeien ( doordragers. ( knoflook) bieslook en daslook lopen al uit......
Paprika's en tomaten zijn gezaaid, evenals prei, tomatillo en ananaskers. Een en ander komt ook boeven piepen, behalve de anannaskers.
Nou, kom maar op met dat voorjaar!




Aanbevolen reacties