Ga naar inhoud
Image Image Image Image Image

Heb zojuist al de planten gaan bekijken en ik was toch wel weer verrast ! Er beginnen op verschillende planten al weer bloemetjes te komen en ik heb gezien dat de Marketer komkommers na slechts 3,5 dagen (!) zijn uitgekomen.

 

Hier is hij dan, groeit wel al snel. Gisteren heb ik 's avonds voor ik ging slapen nog even gekeken en er was werkelijk nog niks te zien! Let niet op de onscherpe foto, hij leek scherp op m'n scherm .

 

dsc048425281335099935.JPG

 

Dit jaar probeer ik ook maar eens komkommerkruid, het zou naar komkommer moeten smaken & eetbare bloemen hebben, ben benieuwd! Zin hebben ze er alvast wel in, ze zijn zo goed als allemaal uitgekomen .

 

dsc047190961335100225.JPG

 

De tuinbonen en frambozen beginnen langzaamaan ook bloemetjes te krijgen. De bloemen van tuinbonen vind ik persoonlijk toch wel van de mooiste.

 

dsc047282461335100361.JPG

dsc048091621335099918.JPG

 

En dan nog iets dat ik niet echt had verwacht of gehoopt.. het eerste beginsel van bloemen is zichtbaar aan een van m'n tomaten, ik hoop dat ze zich nog even kunnen inhouden .

 

dsc048253191335099926.JPG

6 reacties

Aanbevolen reacties

Hanneke91

Members

Geplaatst:

Gaat goed met de tuinbonen en de frambozen! Gave bloemen inderdaad! De bloemen van de tomaat zie ik zo snel niet .

Yentl

Members

Geplaatst:

Gaat goed met de tuinbonen en de frambozen! Gave bloemen inderdaad! De bloemen van de tomaat zie ik zo snel niet .

Het zijn die zwarte puntjes in het midden, daarom dat ik zei beginsels

jeanne-heijmans

Members

Geplaatst:

Hoi,die van mij,is net zoals bij jou,echt een beginner, haal jij de eerste vrucht trosjes weg?

Yentl

Members

Geplaatst: (aangepast)

Nee ik laat ze zitten, die tomaten zijn over het algemeen toch enorm sterke planten en naar m'n ervaring met vorig jaar geven ze toch dikke vruchten én krijgen ze dikke stengels met veel blad. Wat ik wel doe is slechts 5 vruchten per tros laten hangen en de planten een tikje geven als de bloemen openstaan, zodat er meer overgaan naar vruchtvorming en ik kan kiezen welke ik er afhaal .

aangepast door Yentl

jeanne-heijmans

Members

Geplaatst:

En ook de top haal je er niet vanaf? Ik denk dat ik het ook op die manier ga doen.

Yentl

Members

Geplaatst: (aangepast)

De top haal ik er na de 5de tros af omdat ze buiten staan, in serres kan je nog wat hoger gaan want daar blijft het langer warm. Na het afsnijden van de top laat ik ook telkens een van de bovenste dieven (boven de vruchten) groeien en snijd ik ze om de beurt af

aangepast door Yentl

Gast
Voeg een reactie toe