tromgeroffel Delen https://www.moestuinforum.nl/blogs/entry/579-tromgeroffel/ More sharing options... Volgers Daar zijn ze dan,de roseval aardappels:
Rantje Members Geplaatst: 1 mei 201213 j Wat ziet het er geweldig uit! En ook gezellig zeg al dat groen!!!
geedee Members Geplaatst: 1 mei 201213 j En ik zie binnen voor het raam ook nog een paar bakken staan....moest ineens denken: als je buiten niet meer kunt/mag uitbreiden....kun je ook naar binnen een kas maken....dakkapel....meer licht in de kamer Mijn aardappelen zijn net 5 cm boven de grond....staan die van jou er reuze mooi op
jeanne-heijmans Members Geplaatst: 1 mei 201213 j Ja ze zijn al best groot hé, gepoot begin Maart. maar het gaat hard joh, en inderdaad de komkommers staan allemaal nog binnen. Maar is er een voor mijn dochter,schoondochter,en 2 voor Eva. Ben zo benieuwd wanneer er nu bloemen in de aardappels komen! Ik persoonlijk denk ik niet zolang meer. Maar dan komt er ook een foto van de bloem.
Lynn Members Geplaatst: 30 mei 201213 j Wat een prachtig gezicht die aardappelen. Bij mij groeien ze iets wilder en ziet het er daardoor iets minder geordend uit. Ik zie dat je ook met flexibele manden werkt (die blauwe). Bevallen ze? Ik gebruik ze voor mijn radijsjes, tomaten, pepers en courgette en ben er heel tevreden over.
Aanbevolen reacties