Jump to content
  • entries
    29
  • comments
    43
  • views
    1,800

De kop is er af!


Vandaag voor het eerst in mijn moestuin aan de slag geweest!

 

Waar ik vroeger als klein kind altijd mijn vader meehielp op de moestuin, staan er 25-30 jaar later weer een vader en zoon op een moestuin. Alleen ben ik nu de vader.

Één van de redenen voor mij om op zoek te gaan naar een moestuin was dat ik graag met mijn zoon iets samen wilde doen. Hij vond het vandaag geweldig en sprong afgelopen week letterlijk een gat in de lucht toen hij hoorde dat we een tuintje toegewezen hadden gekregen.

Daarnaast lijkt het ons geweldig om over zo'n 10 jaar een nieuw huis te kopen met veel grond erom heen, niet perse in Nederland, en op die grond zelfvoorzienend te kunnen zijn. En ja, dan is het handig om tegen die tijd wel te weten wat je doet.

 

Heb in een topic al wat foto's geplaatst over mijn moestuin en de zaailingen die ik binnen heb staan. Vanaf nu ga ik in dit stukje gedurende het seizoen jullie updaten. De grootte van de moestuin is 90 vierkante meter.

 

Vandaag vooral de rotzooi die er lag opgeruimd en de groentes die er nog van vorig jaar stonden uit de grond getrokken. Vervolgens al een klein stukje gespit. Morgen verder en dan ook de tuincompost erin vermengen.

 

image75151393703303.jpg

image96191393703337.jpg

image80951393703415.jpg

1 Comment


Recommended Comments

Jane Doe

Posted

Het begin is daar, ziet er dan meteen beter uit.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...