Na ijsheilige ...
Eindelijk na ijsheilige kunnen we de smeerwortel stekjes van Robo naar hun vast plek verhuizen en de gevoelige groentjes en co buiten zaaien en planten.
De struikbonen stonden al de gok kunnen wagen en vandaag laatste zaagoed gezaaid, van verschillende soorten die we opmaken en niet aanhouden. Oude zaadgoed opmaken en van onze selectie alleen naar wens aanhouden, kan immers niet alles maar blijven zaaien en doen. Beter minden en goed, is al meer dan genoeg werk.
Nog een paar plantjes in de keukentuin planten en de kleurdistel staan al op de eerste na dan die moeten nog verhuizen uit de kas.
Moet nog veel zaaien en planten, steeds tussendoor wat doen. Dit jaar wordt moestuinjaar hoe dan ook, moet gewoon!
Tot mijn grote verbazing zijn nog tomaten zaadjes gekiemd van mtfd, ben zo blij en kijk zo naar ze uit.
De aardappeltjes, uitjes, knoflook doen het goed, maar moet meer aardappels poten, die paar zullen niet genoeg zijn. Maar een begin is er, piepers in de maak.
Hoeveel aardappels poten jullie voor een gezin?
10 reacties
Aanbevolen reacties