Ga naar inhoud

Toch nog een extra paal er bij:

IMG_7079.JPG

 

En daar ook wat planken tegenaan om meteen ook een hoekje te hebben waar wat van het voer op kan hopen/liggen. EN daar wat beton onder:

IMG_7122.JPG

 

IMG_7113.JPG

 

Hekken om de doorgang de maken:

IMG_7082.JPG

 

De bodem nog wat uitgegraven, oude paaltjes op die bodem gelegd:

IMG_7117.JPG

 

Daar wat compost overheen:

IMG_7120.JPG

 

En 2 aanhangwagens met houtsnippers: (en de schillen van de palen)

IMG_7132.JPG

 

Stroomdraad over het dak gemaakt, zodat de 2 aangrenzende velden op 1 apparaat kunnen. 

IMG_7146.JPG

 

En nu is het dus klaar. We hangen nog wat dingen op om tuinslangen op te kunnen bergen, en om wat gereedschap kwijt te kunnen. Maar dat heeft niets meer met de ossen te maken. 

IMG_7147.JPG

 

We hebben de ossen al wel naar het veld gedaan vandaag, maar ze kunnen nu nog niet in het hok. Stapje voor stapje :) Ze moesten nu eerst eens even wennen aan de kippen die ook in dat veld lopen.

IMG_7129.JPG

 

IMG_7137.JPG

 

2 reacties

Aanbevolen reacties

fre3ke

Members

Geplaatst:

Wat een werk is dat geweest. Ik hoop dat het voorlopig goed blijft functioneren, en geen aanpassing meer hoeft te hebben. Zo te zien hebben jullie al met veel dingen rekening gehouden. Is dat palen/compost/houtsnipperbed zodat ze lekker zacht kunnen liggen?

Geplaatst:

We zijn wel benieuwd wat ze als eerste kapot krijgen ;) We weten na al die jaren dat er altijd wel iets is...

Ja daar zouden ze kunnen liggen, gaan ze vast doen. Maar het is ook vooral zodat het er geen bende wordt als ze er piesen/poepen. We gaan er steeds nieuwe laagjes op gooien en hopelijk gaat al die massa daar onderin dan alles lekker opnemen en verteren en afbreken enzo. 

Gast
Voeg een reactie toe