-
-
Zadenenvelop beginnersgroep 2014
Gisteren de envelop binnen gekregen. Zitten leuke zaden in. Stuur hem dinsdag a woensdag door.
-
Knoflook, 6 okt. 2013 gepoot; en hoe is het nu?
Nee hier geen bloem of wat dan ook te zien. Ben wel erg nieuwgierig hoe groot de bollen worden. Wil er wel 1 uithalen om te kijken. Maar weet dat het geen zin heeft.
-
Zadenenvelop beginnersgroep 2014
Envelop vanmiddag gepost en is naar de volgende!!
-
Wietplantje
Vind hem al erg groot! Ik zou hem in een andere pot zetten en iets dieper. Straks rond 30 april mag zij naar buiten! Lijkt wel of er al topjes inzitten?
-
Zadenenvelop beginnersgroep 2014
Monika en de rest de envelop is binnen! Heb al even snel gekeken zit wel wat in wat ik niet heb. Donderdag word hij weer door gestuurd!
-
foto-update maart
Wauw wat gaat jou knoflook snel en je rabarber vergeleken met mij!!
-
Wat heb je net gezaaid/geplant? (Seizoen 2014)
In de koude bak 2 soorten radijs, sla, pluksla en spinazie gezaaid.
-
Teeltwedstrijd reuzeprei "Mammoth Pot"
Helaas is alles verloren. Volgende wedstrijd beter! Nou het probleem is mijn hond heeft een hekel aan katten en toen er 1 voorbij liep is hij denk ik in de prei gaan zitten! De tomaten lagen ook om maar die wel kunnen redden. Alle preitjes waren afgebroken!
-
Teeltwedstrijd reuzeprei "Mammoth Pot"
Helaas moet ik mededelen dat mijn lieftallige hond met zijn dikke kont in mijn bak met de wedstrijd prei zaailingen is gaan zitten!!! Grrr. Helaas valt er niks te redden en heb alles in een keer gezaait!!
-
Eitjes in broedmachine gelegd :-)
Oh Jorienke wat een schatjes zijn het!! Denk gelijk hebben hebben hebben maar helaas die kleintjes worden groot!
-
Zadenenvelop beginnersgroep 2014
Waar zit envelop b verstopt? A en c gaan rond maar b lijkt er geen zin in te hebben.
-
Wat heb je vandaag in de tuin gedaan? (2014)
Ik had van de week al de mest op de tuin gebracht nu verdeeld en nog eenstuk omgespit. Rabarber uit de pot en in de volle grond.
-
Even voorstellen
Welkom!
-
Wat heb je vandaag in de tuin gedaan? (2014)
Gescheiden varkensmest. (Nog vrij onbekend) naar de tuin gebracht manlief mag het van de week verwerken.
-
Eerste begin
Al het eerste begin is lastig. Sinds deze maand een tuintje gekregen. Op de tuin ligt al een veldje met aardbeien. Verder stond er nog prei op en veel boerenkool. Dus gelijk maar geoogst. En de diepvries in. Thuis al druk aan de zaai en een heel gedeelte komt al op. Zoals hier wat paprika pepers en veel tomaten. Hier nog wat mislukkelingen. Bak om gevallen en behoorlijk beschadigd pepers paprika en tomaten. Soms denk ik weggooien maar vind het nog jammer. Verder nog wat zaailingen die op komen. Aankomende week gaat de mest er op. Er hoeft niet gespit te worden alles ligt er netjes bij. Ik heb nog wel een vraag aan jullie. Dit is mijn planning indeling. Of ik het goed doe weet ik niet. Hebben jullie nog op of aanmerkingen? Ik hoor ze graag!

Agnetha
Members
-
Registratiedatum
-
Laatst bezocht