-
Dorian startte met het volgen van grassprietje
-
Wat is dit voor soort klaver?
Bedankt voor het snelle antwoord! Het inderdaad dezelfde. Leuk dat het er steedsmeer worden
-
Wat is dit voor soort klaver?
In mijn voortuin zag ik een enorm groot soort klaver staan die ik niet ken. Nu ben ik benieuwd hoe dit soort heet en hoe ik dit kan vermeerderen. Iemand een idee? Ik weet niet hoe ik een foto kan plaatsen via mijn telefoon dus maar een beschrijving. Het is een klaver vier met een doorsnee van ongeveer 8 cm en heeft een paars/rode kern.
-
Vleesetende planten
Eindelijk ook een klein venusplantje gekocht. Ik moet wel een beetje om mezelf lachen. Het is haast een huisdier voor me. Af en toe kan ik het niet laten een vlieg te vangen en te voeren:oops:
-
Wat heb je vandaag in de tuin gedaan? (2015)
Eerste snackkomkommer geoogst en meteen opgegeten...heerlijk! Verder onkruid in de kas verwijderd en water gegeven.
-
Wat heb je net gezaaid/geplant? (Seizoen 2015)
Vandaag de pompoen en courgettes in de volle grond gezet. Ook een klein maisdolhof gemaakt buiten voor de kinderen.
-
Witte druiven, wanneer uit winterslaap?
Leuk om te zien! Hier krijgt hij ook steeds meer blad.
-
Wat heb je vandaag in de tuin gedaan? (2015)
Poeh dat zijn veel slakken! Gisteren de grond flink lisgemaakt bij de wortel, aardbei, aardappel en struikbonen. Vandaag alleen in de kas water gegeven
-
Wat heb je net gegeten? (uit eigen tuin) #3
Ik ben wel benieuwd naar het recept Jenneke!
-
Wat heb je vandaag in de tuin gedaan? (2015)
Wat kweek verwijderd. Paprika, aubergine en peper geplant en verder wat ruimte gemaakt in de kas voor de rest van de plantjes die er moeten komen. Gisteren boontjes in de volle grond geplant.
-
Wat heb je net gezaaid/geplant? (Seizoen 2015)
Paprika, augergine en peper in de kas geplant
-
Geknakte komkommerplant
Hij doet het weer! Hij heeft zelfs bloemen:mrgreen:
-
Wat heb je vandaag in de tuin gedaan? (2015)
Een heleboel kweek geoogst;) weer een aantal plantjes de kas in en wat gezaaid
-
Geknakte komkommerplant
Weer vergeten een foto te maken:x
-
Wat heb je net gezaaid/geplant? (Seizoen 2015)
Munt, meloen en tomaat geplant. Tiny Tim tomaat, dille, bloemkool en koolrabi gezaaid!
-
Geknakte komkommerplant
Zo ver was ik ook maar wat dan?
grassprietje
Leden
-
Registratiedatum
-
Laatst bezocht