Ga naar inhoud

zomer ! De knoppen in de paprika ?


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

De eerste knoppen zijn verschenen in mijn snackpaprika ? Is dit normaal zo vroeg ? Ik ben er wel blij mee een vroege oogst dit jaar. Dan is dat dagelijkse omhoogkijken van de zaadjes toch ergens goed voor. Ook de cayenne lijkt kleine knopjes te krijgen.

1y1nxi64651371398954.jpg

2wmm4vm59791371398954.jpg

People who say it can't be done should not interrupt those who are doing it !

Geplaatst:

Ik heb nog maar 6 zaadjes over en wil er nog een paar zaaien, ik heb ze besteld bij christina's tuintje, ze woont vlakbij jou. Misschien heeft ze nog wat en kun je het afhalen (50 cnt per zakje)

 

"snackpaprika sweet patio red"

People who say it can't be done should not interrupt those who are doing it !

Geplaatst:

Heeft ze slangenradijs ja? Hebbon!

 

Ontopic: is bij mij ook al, nu zijn we beide vroeg, maar bij plantjes van die grote is het normaal dat ze al knoppen gaan vormen. Over het wel of niet wegknippen van de eerste bloemknopjes en bloemen is regelmatig discussie. Volgens diana kan het twee kanten op, wanneer je de bloempjes wegknipt kan de plant daarop reageren door gelijk weer nieuwe bloempjes te maken. Diana knipt ze weg als ik me goed herinner. Zelf heb ik de bloemetjes vorig weekend weggeknipt omdat dit werd aangeraden in het velt handboek, zaterdag kan ik pas weer een kijkje nemen.

Geplaatst:

ik denk het niet maar, van mij hoeven ze nog niet zo te groeien, zit nu al te piekeren met ruimte, ze moeten nu eigenlijk een grotere pot hebben, ben net al bij de wibra geweest voor plantlabels en daar hadden ze ook prullenbakjes voor een euro of zo maar voor de ruimte moeten ze eigenlijk in een iets kleinere pot 15 a 20 cm.

 

Ik heb zo'n 20 soorten pepers en paprikas, en van elk 2 dus heb ik 40 potten nodig. Speuren op marktplaats dan maar !

People who say it can't be done should not interrupt those who are doing it !

Geplaatst:

Ik heb ze ergens in januari gezaaid. Ook verschillende soorten (paprika en pepers), net als Woutie75. De meesten zijn nog niet zo ver, de plantjes die niet vol in de zon stonden zijn zelfs nog maar heel klein, maar die wat wel in de zon staan zijn al heel wat groter.

Geplaatst:

Ik heb ze in de kerstvakantie gezaaid ontkiemd en toen op een lichte koele slaapkamer op het zuiden gezet. Nu loopt hier de temperatuur ook goed op overdag, en eigenlijk moeten ze binnenkort naar de schuur. Ik ga mijn sla plantjes nu overdag wat afharden buiten in de achtertuin en als deze naar de tuin gaan samen met de piepers, gaan de pepers de schuur in.

People who say it can't be done should not interrupt those who are doing it !

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...