Geplaatst: 14 maart 201411 j Hallo, Deze prei is 29 jan gezaaid in POTGROND. Nu al z'n 10 a 15cm lang.Ik hink op 2 gedachten. Lekker laten staan tot potlood dik en eind april ofzo de tuin in of allemaal uitdunnen en ies verder uit elkaar potten in potgrond... Ik weet het niet meer... Wat zouden jullie doen???
Geplaatst: 14 maart 201411 j Ik zou ook de eerste optie doen,laten staan tot potlood dikte. Overnachten nabij het Lauwersmeer.
Geplaatst: 14 maart 201411 j Je mag de plantjes zo laten staan, uitdunnen of verspenen is niet nodig. Voor uitplanten hoeven ze overigens niet potlood dik te zijn, ik plant ze iets groter/dikker dan die van jou uit.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.