Geplaatst: 16 april 201411 j Wauw dat ziet er goed uit hoeveel planten heb je? Voedselkollektief AlmereBiologisch voedsel van Flevolandse boeren voor een eerlijke prijs
Geplaatst: 16 april 201411 j Auteur Hier staan vijf soorten in, ongeveer 100 planten.Op de moestuin heb ik er nog wat meer straks.
Geplaatst: 16 april 201411 j Mooi zeg, een aardbeienflat. Wat voor bakken zijn dit, dit zijn niet die bato-bakken toch?
Geplaatst: 16 april 201411 j ziet er heel mooi uit! hoe zorg je ervoor dat de stengels van de aardbeien niet gaan knakken? cocopeat van de action in de bakken? Vorig jaar was de cocopeat veel fijner dan dit jaar merkte ik vandaag.Hoe geef je ze water? succes met de oogst
Geplaatst: 16 april 201411 j Auteur Mooi zeg, een aardbeienflat. Wat voor bakken zijn dit, dit zijn niet die bato-bakken toch? Dit wordt eigenlijk als deel van een goot gebruikt als ik het wel begrepen heb Ik zal mijn wederhelft nog even precies vragen waar zo officieel voor gebruikt worden.
Geplaatst: 16 april 201411 j Auteur ziet er heel mooi uit! hoe zorg je ervoor dat de stengels van de aardbeien niet gaan knakken? cocopeat van de action in de bakken? Vorig jaar was de cocopeat veel fijner dan dit jaar merkte ik vandaag.Hoe geef je ze water? succes met de oogst Cocpeat inderdaad; had ik er vorig jaar ook onder in de volle grond. Waarom zouden de stengels knakken? Water geven is makkelijk; met de tuinslang met de sproeikop er op.
Geplaatst: 16 april 201411 j ziet er heel mooi uit! hoe zorg je ervoor dat de stengels van de aardbeien niet gaan knakken? cocopeat van de action in de bakken? Vorig jaar was de cocopeat veel fijner dan dit jaar merkte ik vandaag.Hoe geef je ze water? succes met de oogst heb je dan wel het goede pakje? action heeft nu 2 soorten kokosvezels, potgrond(fijn) en bodembedekker(grof)
Geplaatst: 16 april 201411 j Auteur Wat ik er op heb liggen is de bodembedekker, die is grof. Heb dit jaar de fijne nog niet zien liggen bij action.
Geplaatst: 16 april 201411 j aardbeien worden zwaarder hangen aan stengels.bij de bato bak heb je vleugels om dit te voorkomen stengel volgt ronding. ik kreeg te horen bij de action dat er leveringsproblemen waren.de grove wordt maar 6 liter de fijne die ik vorig jaar kon kopen werd 10 liter
Geplaatst: 17 april 201411 j Mooi zeg, een aardbeienflat. Wat voor bakken zijn dit, dit zijn niet die bato-bakken toch? Dit wordt eigenlijk als deel van een goot gebruikt als ik het wel begrepen heb Ik zal mijn wederhelft nog even precies vragen waar zo officieel voor gebruikt worden. Graag, ik vind dit wel wat voor in mijn tuin bij huis!
Geplaatst: 18 april 201411 j Auteur aardbeien worden zwaarder hangen aan stengels.bij de bato bak heb je vleugels om dit te voorkomen stengel volgt ronding. ik kreeg te horen bij de action dat er leveringsproblemen waren.de grove wordt maar 6 liter de fijne die ik vorig jaar kon kopen werd 10 liter Ik heb een dubbele laag worteldoek in de bakken en dat om de randen heen vastgemaakt; denk dat dat afdoende is.
Geplaatst: 18 april 201411 j Auteur Mooi zeg, een aardbeienflat. Wat voor bakken zijn dit, dit zijn niet die bato-bakken toch? Dit wordt eigenlijk als deel van een goot gebruikt als ik het wel begrepen heb Ik zal mijn wederhelft nog even precies vragen waar zo officieel voor gebruikt worden. Graag, ik vind dit wel wat voor in mijn tuin bij huis! Deze zijn het: https://shop.rexel.nl/cablofil/cm000091/cablofil-draadgoot-cf54-l3000-b200-h54-elvz/product/476004 Niet goedkoop hoor, maar wij hebben ze wat voordeliger aan kunnen schaffen
Geplaatst: 18 april 201411 j Oef, dat is zeker best aan de prijs, en wat heb je er dan voor bakken in gezet? Of is het vijverfolie ofzo wat je gespannen hebt in die draadmanden?
Geplaatst: 18 april 201411 j Auteur Ik heb er een dubbele laag worteldoek in liggen en dan een klein strookje vijverfolie op de bodem zodat niet al het water er uit loopt.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.