Posted April 18, 201114 yr Ik geef het toe...........het is een grote beginnersfout maar ik dacht dat ik wel kon onthouden wat ik waar had gezaaid. Zo zaaide ik prei en stengelui in 1 bakje.............2 rijtjes van de ene en 2 rijtjes van de andere.Inmiddels denk ik dat de plantjes naar buiten kunnen maar ik weet niet meer wat wat is.Kan ik ze gewoon poten en ga ik dat later vanzelf wel zien? Of hoe kom ik daar achter?
April 18, 201114 yr Mischien te proeven eet van elk een zaailing of handje vol als je erveel hebt en proef het verschil Players only love you when they're playing.
April 18, 201114 yr Het overkomt de beste. Stengel ui groeit op een bepaald moment niet verder en prei wel. Als je ze plant zie je het op den duur vanzelf. Maar je kan ook alles (dus ook de prei) eten als stengel ui
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.