Geplaatst: 4 juni 201411 j Ja, september of oktober zou leuk zijn Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl
Geplaatst: 4 juni 201411 j Veel plantgoed is er dan wel niet zeker?Zaden des te meer en ook stekken en vaste planten, gezaaid of gescheurd.Moet kunnen denk ik. Voor al de schone meiskes ne zoen, en voor de ventjes ne pol.
Geplaatst: 4 juni 201411 j Auteur En meer oogst om lekkere zaken van te maken voor de lunch-tafel Jam-smaaktest? Appelproeven? Etc. Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Geplaatst: 4 juni 201411 j Top!September lijkt me een mooie maand! http://www.buitenthuis.blogspot.comRien de plus simple, ni de plus beau, qu'un potager.( St. Ignatus 1491-1556 )
Geplaatst: 4 juni 201411 j Ik zou misschien ook wel eens willen komen Hopenlijk heb ik tegen die tijd heel veel zonnebloem en voedermais zaden en waarschijnlijk ook wel van een paar andere dingen. Maar veel anders zou ik zelf niet aan te bieden hebben Vriendelijke groeten, Holland
Geplaatst: 4 juni 201411 j Ja hoor ! leuk. September lijkt mij prima, begin oktober ook nog wel denk ( vanwege buiten , het weer enz )Sowieso ben ik in ieder geval weer voor een tomatentafel / proeven / vergelijk.Ik kan wel aardbeistekjes maken van de zomer vast. Jams gaat hier niks worden denk, of het moet een potje kruisbessenjam worden.
Geplaatst: 4 juni 201411 j Tomaten proeven....waaronder zoetekes In mijn moestuin heers ik als een tiran.Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.
Geplaatst: 5 juni 201411 j Auteur Ok, dus ik moet maar gewoon even een poll in elkaar flansen Komt er aan! Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Geplaatst: 5 juni 201411 j Auteur In onze achtertuin in Zelhem. In de Achterhoek Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Geplaatst: 5 juni 201411 j .... en jawel .... dát is een heel stuk rijden voor heel wat mensen, maar velen rijden met elkaar mee. Inmiddels daardoor bekenden, maar ook geheel nieuwe forum-leden rijden gewoon mee ( ja, dat moet je durven inderdaad, de 1e x leek mij dat óók niks ) ..... maar valt álles mee. Ongedwongen en niets moet.
Geplaatst: 5 juni 201411 j Auteur Nou bij deze dus de poll: nazomerse-moestuinforumdag-wanneer-t14389.html Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Geplaatst: 6 juni 201411 j Leuk, ik ga zeker proberen te komen.als beginnende kashoudster vraag ik mij wel af wat er in september/ oktober zoal te ruilen en te stekjen valt. Ook om zelf bij te kunnen dragen. https://www.deblijehoeve.nl/
Geplaatst: 6 juni 201411 j Auteur Er zijn dan veel uitlopers van aardbeien, er zouden al stukken van rabarber af kunnen worden gestoken, veel vaste planten, veel zaden voor het jaar daarop, ook zaden die zelf zijn geoogst, etc. Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Geplaatst: 6 juni 201411 j Vergeet ook niet het zaad van de tomaten. Velen hebben dan al hun zaad in de zakjes zitten voor het seizoen er op.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.