Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

hallo iedereen

ik had voor jullie een vraagje

ik had graag witte boontjes gehad in de tuin jullie kennen ze allemaal voor boontjes in tomatensous te maken

koop je dit in zaad of moet je zo een witte boon laten weken en als ze kiemt in de grond steken of hoe gebeurd dit

is het nog niet te laat om dit dees jaar nog te proberen

onder jullie zijn er zeker die mij kunnen voorthelpen om uit te leggen hoe ik het moet aanpakken

Geplaatst:

Witte krombek is daar voor geschikt.

Cannellino ook en die geeft een betere opbrengst, veel grotere bonen. Is eerder een soepboon.

Voor al de schone meiskes ne zoen, en voor de ventjes ne pol.

Geplaatst:

zou ze even voortrekken in potgrond en uitplanten alls ze een cm of 10 zijn (of zijn er bij u geen vogels, muizen, slakken,... )

Geplaatst:

ik was niet van plan om ze voor te weken en inderdaad ik heb hier heel weinig last van vogelg slakken en ander ongedierte gelukkig maar ik heb nog geen bonen gevonden

de boerentenen die heb ik wel gezien maar dan moet mn manlief nog stokken plaatsen als ik deze wil nog verder op zoek gaan vandaag ik wat gisteren bij aveve gaan kijken en die zie me dat witte krombekken niet bestaan hij ging vandaag eens horen bij zn leverancier

  • 1 maand later ...
Geplaatst:
Witte krombek is daar voor geschikt.

Cannellino ook en die geeft een betere opbrengst, veel grotere bonen. Is eerder een soepboon.

Die cannellino heeft toch geen steunstokken nodig he? Vond er niks over terug hier met de zoekfunctie

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...