Geplaatst: 22 juli 201411 j ik wil een pad aan leggen in mijn tuin om minder mest nodig te hebben en minder werk te hebben maar hoe breed mag het zijn ik wil het wat uit grafen ik dacht aan zo'n 5 cm en ik wil er houdhaksel in doen kruiwagen is niet van toepassing ervaring komt met de jaren voor de indeling https://youtu.be/RktVFToVjqg
Geplaatst: 22 juli 201411 j Je kan het pad zo breed maken wat jij vind.Uitgraven niet nodig,kan er zo op.5 tot 10 cm zou ik doen, en bij vullen. Je kan ook grof compost doen 5/10 cm.Werk het zelfde. Overnachten nabij het Lauwersmeer.
Geplaatst: 22 juli 201411 j Zelf zou ik worteldoek eronder leggen, als het pad permanent is. om minder mest nodig te hebbenIk werk in mijn moestuin met losliggende trottoirtegels als stepping stones. Die heb ik juist gelegd op een flinke laag compost, zodat de planten in de bedden er wel en ook kunnen wortelen en voedsel vinden. (Daarnaast liggen ze op losse compost ook stabieler) Ik reageer nu even op je overweging dat je op mesten bespaart door paden te maken. Snap ik even niet goed. In mijn moestuin heers ik als een tiran.Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.
Geplaatst: 23 juli 201411 j Auteur ja waar ik mijn wandel pad nu heb doe ik ok elk jaar om en ik doe er ok mest in ervaring komt met de jaren voor de indeling https://youtu.be/RktVFToVjqg
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.