Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Wat een bramenjaar!!!

 

Het is een beetje vroeg, maar ik heb vandaag en eergisteren kilo's en kilo's bramen geplukt. Ik heb in mijn hele leven nog nooit zoveel, zo makkelijk en zulke mooie bramen geplukt. Gewoon in het wild, hoor. De struiken die ik eergisteren afgegraasd had, hingen vandaag weer net zo vol met rijpe bramen. Sappig, groot en véél!

Het zal de combinatie zijn van warm weer en veel water. En omdat het zo vroeg is, is er kennelijk nog geen concurrentie met bramenplukken...

 

Hoe is dat bij julllie?

Geplaatst:

Zelfde hier, alles hangt hier propvol langs de straatkanten Begin van de week een halve kilo geplukt op een minuut of 10, had maar 3-4 struiken nodig. Ze hangen echt bomvol.

Geplaatst:

Ik had vorige week al een pond . Lekker een jam met kaneel en steranijs gemaakt en een nep breezerbraam. Heerlijk en idd er was nog geen mens geweest. Morgen nog maar een rondje doen.

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Geplaatst:

Ik zie het ook overal vol hangen. Ik heb een grote doornloze braam in de tuin. De afgelopen anderhalve week al drie kilo kunnen plukken, vanavond nog weer even plukken voordat we een weekje weggaan. Ik vind bramen zoeken/ plukken erg leuk, maar dit jaar kan ik het doen met wat er in mijn eigen tuin groeit! Wat een luxe he?

Geplaatst:

Hier al net zo, het hele eiland staat zo`n beetje vol met wilde bramen struiken die overvloedig vol hangen.

Hier wordt wel al vol op geplukt door die en gene maar er hangt zoveel in dat je niet eens ziet dat er geplukt is.

Op de tuin heb ik net als jootje doornloze staan (2) en daar haal ik mijn bramen vanaf...de jam zit hier inmiddels ook al in potjes .

Je zou maar een èèndags vlieg zijn en je dag niet hebben.....

Geplaatst:

Ik ging een lekkere luie leesochtend houden. Maar nu moet ik echt meteen naar buiten! Hop, bramen plukken! Het hele park hier staat vol, maar ik dacht dat ze nog niet rijp waren. Hiep hoi!

'One of the healthiest ways to gamble is with a spade and a packet of garden seeds.'

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...