Geplaatst: 4 augustus 201411 j Ik heb het boompje gekregen met het intratuin etiket Discovery! Volgens mij klopt dat niet maar wat het dan wel is?? Ze zijn nu tot sept rijp granny Smit groen. Het boompje is gezond zonder spuiten en niet erg gevoelig. 14 september 201411 j aangepast door Gast
Geplaatst: 4 augustus 201411 j Dat hij zo blinkt is omdat je erover gewreven hebt zeker ? Ik denk op het eerste zicht aan de 'Kattekop' ook wel 'Calville de Saint-Sauveur' genaamd.
Geplaatst: 5 augustus 201411 j Auteur Ik heb hem gepoetst ja maar ze glimmen normaal gesproken ook behoorlijk! Vreemde is dat de appels aug- sept vallen en rijp zijn. Die rijping komt nergens mee overeen.
Geplaatst: 6 augustus 201411 j Kan het niet een onrijpe Glorie van Holland zijn? De kweker die (meestal) levert aan de intratuin heeft geen kattekop, dus dat lijkt me minder waarschijnlijk. Kijk ook eens op onze webwinkel: Fruitbomen.net, Facebook, Twitter, Instagram, Youtube
Geplaatst: 10 augustus 201411 j Auteur Frank Ik heb de glorie van Holland wel op halfstam deze is wel anders en die appels hebben al wel wat blos.Zo als de foto
Geplaatst: 3 september 201411 j Auteur Sorry een bramly seedling is het niet deze is pas in okt nov rijp
Geplaatst: 3 september 201411 j Nergens om,maar bij ons nu al.En wij wonen nog noordelijke ,het is dit jaar zeer bijzonder vooral bij vruchtbomen Overnachten nabij het Lauwersmeer.
Geplaatst: 3 september 201411 j Is Bramley's Seedling ook niet nóg wat forser, iets ruwer/ruiger en vooral wat breder/platter ? Echt forse appels he ? ( ik heb hem zelf )
Geplaatst: 4 september 201411 j Auteur Goed de bramly heb ik ook staan deze heeft een echt ander aroma en is hier nog niet rijp. Het bald van de bramly is ronder als van deze de bramly heeft last van worm steken net als de ecolette. Deze appel helemaal niet. Bit deze appel is vrij fors maar niet zo groot als de bramly
Geplaatst: 6 september 201411 j Hij heeft de ribben en de vettige schil van de Signe Tillish, die worden komende 2 weken rijp (in dit bijzonder vroege fruitjaar) Hij wordt dan nog geler, met soms een zalmroze blosje. Een erg lekkere appel!
Geplaatst: 14 september 201411 j Auteur Nu absolute rijpheid! Lekker zachtzuur. Toch niet meer groen misschien weet iemand het nu?? Zonkant Schaduw zijde
Geplaatst: 18 september 201411 j toch geen signe tillish, maar wat het wel is? Is de appel al wat zacht, of nog knapperig en iets onrijp?
Geplaatst: 18 september 201411 j Hij heeft de ribben en de vettige schil van de Signe Tillish, die worden komende 2 weken rijp (in dit bijzonder vroege fruitjaar) Hij wordt dan nog geler, met soms een zalmroze blosje. Een erg lekkere appel! Pomoloog in Tolbert,die kan je zo vertellen hoe hij/zij voor soort is.In het najaar staan ze in Buitenpost,najaar appeldag. Overnachten nabij het Lauwersmeer.
Geplaatst: 19 september 201411 j Auteur Ze zijn nu knapperig en rijp. Bewaar ik ze langer dan 4 week worden ze melig
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.