Geplaatst: 27 oktober 201411 j Ik was vandaag bij de Batterijen en kwam enkele peren tegen die in de vorm "Step over" waren gekweekt. Ik had hier nog nooit van gehoord en vraag mij af of iemand hier al ervaring mee heeft. Het is een soort van laagstam lei met 1 verdieping (foto is niet van de Batterijen): Mijn naam betekent Honingbij, later als ik groot ben wil ik Imker worden.
Geplaatst: 27 oktober 201411 j Mooi hè? Mijn schoonouders zagen het jaren geleden ergens in Frankrijk, en ze hebben er toen veel foto's van gemaakt voor mij. Ik wil het nog steeds eens ergens planten/toepassen/maken. Maar dan van verschillende fruitbomen, en dus ook meerdere kleuren qua bloesem. Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.