Geplaatst: 1 december 201410 j Sinds kort zijn er nieuwe bewoners op ons erf. Naast onze kunekune`s scharrelen er nu ook 2 Bentheimerbiggen Gister heeft mr Berijl hard gewerkt om een speciaal wroetlandje af te zetten voor de bentheimers. Natuurlijk is een wroetlandje niets zonder ook een fijn slaapplekje dus er is een heus strohuisje voor de 2 spikkelvarkens gebouwd. Inmiddels hebben de biggen hun intrede gemaakt en ik kan zeggen dat ze er reuze blij mee zijn Op de foto`s nog een mooi groen landje maar inmiddels is er links en rechts al driftig gespit In de zomermaanden zullen we op de wroetlandjes gewassen gaan verbouwen. http://www.fromapreciousplace.nl Droom en doel om zoveel mogelijk natuurlijk te leven, tezamen met onze dieren. Wegens boerenerf-drukte niet altijd even veel tijd om te forummen (helaas .. ) Maar per pb of mail ben ik bereikbaar.
Geplaatst: 1 december 201410 j Leuk fam. Berijl! Opdat het maar grote sterke dikkerds mogen worden die jullie van heeeeel veel lekker vlees voorzien Groetjes Loraine "Wat niet kan, moet nog gebeuren."
Geplaatst: 1 december 201410 j Auteur http://www.fromapreciousplace.nl Droom en doel om zoveel mogelijk natuurlijk te leven, tezamen met onze dieren. Wegens boerenerf-drukte niet altijd even veel tijd om te forummen (helaas .. ) Maar per pb of mail ben ik bereikbaar.
Geplaatst: 1 december 201410 j Een mooi ras hier uit de omgeving, veel varkensplezier met de Duitsers
Geplaatst: 2 december 201410 j Auteur Het is echt een genot om naar te kijken, die bezige biggen. Ook staan er regelmatig mensen aan het het te kijken. Af en toe een ruiter die er wat minder blij mee is, paarden vinden varkens heul rare wezens hihi. http://www.fromapreciousplace.nl Droom en doel om zoveel mogelijk natuurlijk te leven, tezamen met onze dieren. Wegens boerenerf-drukte niet altijd even veel tijd om te forummen (helaas .. ) Maar per pb of mail ben ik bereikbaar.
Geplaatst: 2 december 201410 j Misschien kan je erop inspelen dat die mensen aan het hek komen kijken en een kraampje plaatsen met verse eieren en home made goodiesBij veel eieren kan je ook lekkere advocaat maken handig voor als er veel oudere mensen komen kijken Groetjes Loraine "Wat niet kan, moet nog gebeuren."
Geplaatst: 3 december 201410 j Auteur zit idd in de planning loraine, zeker straks met de open dagen. Voor nu wachten op de eitjes want voorlopig houden de kippen winterstop http://www.fromapreciousplace.nl Droom en doel om zoveel mogelijk natuurlijk te leven, tezamen met onze dieren. Wegens boerenerf-drukte niet altijd even veel tijd om te forummen (helaas .. ) Maar per pb of mail ben ik bereikbaar.
Geplaatst: 3 december 201410 j Auteur Ik zal ze waarschuwen http://www.fromapreciousplace.nl Droom en doel om zoveel mogelijk natuurlijk te leven, tezamen met onze dieren. Wegens boerenerf-drukte niet altijd even veel tijd om te forummen (helaas .. ) Maar per pb of mail ben ik bereikbaar.
Geplaatst: 7 december 201410 j Ooooh leuk......helemaal jaloers, wil ik ook!!!!Wat een cute slaapverblijf! https://www.deblijehoeve.nl/
Geplaatst: 7 december 201410 j Auteur als ze straks half zo lekker zijn als ze leukz ijn, dan zitten we helemaal gebakken! We zijn erg blij met onze nieuwe bewoners en ik ben ook erg blij dat ik toch ook voor een zeugje gekozen heb. Denk dat we straks wel voor een nest spikkels gaan http://www.fromapreciousplace.nl Droom en doel om zoveel mogelijk natuurlijk te leven, tezamen met onze dieren. Wegens boerenerf-drukte niet altijd even veel tijd om te forummen (helaas .. ) Maar per pb of mail ben ik bereikbaar.
Geplaatst: 11 februari 201510 j Auteur inmiddels zijn we 2 maandjes verder, tijd voor een update. Het gaat goed met de blije vlekken. Ze groeien gestaag door. Hun menuutje bestaat uit gekookte aardappels, groenten, fruit en wat graan naast onbeperkt hooi. Het stukje hebben ze inmiddels goed omgeploegd dus maar eens denken naar welk nieuw plekje ze gaan verhuizen. In mei dit jaar zullen we weer nieuwe bewoners welkom heten want onze Kune Stip is drachtig. Jippie!!! Ik hoef vast niet uit te leggen dat we daar enorm naar uitkijken Er zit wel een nadeeltje aan dit heugelijke nieuws en dat is dat onze beer "op wintersport" gaat .... Tja, ik blijf een zacht ei op dit soort momenten. Dus maar snel weer wat leuke kiekjes van onze blije stippen brrr, koud aan de pootjes! dan maar weer warm ons nestje opzoeken na de sneeuw kwam de vorst, balen dat we dan niet kunnen wroeten!! gelukkig ligt er genoeg lekkers! http://www.fromapreciousplace.nl Droom en doel om zoveel mogelijk natuurlijk te leven, tezamen met onze dieren. Wegens boerenerf-drukte niet altijd even veel tijd om te forummen (helaas .. ) Maar per pb of mail ben ik bereikbaar.
Geplaatst: 11 februari 201510 j Mooi hè? Zo met die sneeuw. Het levert mooie plaatjes op Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.