Geplaatst: 4 januari 201510 j Hallo allemaal, Ik lees al een paar weken stilletjes mee en vond het nu tijd om mij eens voor te stellen. Ik ben Bodil en ben 26 jaar oud. Sinds een paar jaar groeit mijn interesse aan tuinieren, maar in verband met verhuizingen kon ik dit tot nu toe nog niet echt uitleven. Nu heb ik een mooie balkon van ca 2x4m op het zuiden, en ben ik van plan, daar groente te kweken. Ik heb een perfectionistische aanleg, dus voor mij wordt de uitdaging om 'gewoon maar wat te proberen', zonder alles tot in de puntjes van te voren uit te zoeken. Voor de langetermijn-motivatie vind ik het leuk om aan dit forum deel te nemen, ervaringen met mede-tuinierders te kunnen delen en tips uit te wisselen. Ik heb al een bakje met rucola dat regelmatig geoogst wordt, wat kruiden en mijn in december gepote knoflookteentjes steken nu hun hoofdjes naar buiten. Daarnaast heb ik onlangs twee boeken gekocht die mij moeten ondersteunen met een planning. Ik had nog wat zaadjes liggen van een paar jaar terug, die volgens de pakjes nog goed moeten zijn. Alles wat ik daarnaast nog wilde zaaien heb ik een paar dagen geleden besteld - nu kan de lente komen! Genoeg voor nu, ik sta open voor vragen, als jullie die hebben.Groetjes, Bodil
Geplaatst: 4 januari 201510 j Welkom en we zijn gek op foto's. Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl
Geplaatst: 4 januari 201510 j Welkom! Tip: er rouleert een zadenenvelop voor beginners. Voor mij was dit een goede manier om ook met iets minder doorsnee groenten en fruit kennis te maken. Veel succes!
Geplaatst: 29 januari 201510 j Veel plezier en succes! Ik hoop dat de knoflook niet te erg gaat ruiken op je balkon;)
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.