Geplaatst: 28 maart 201510 j Hallo, ik ben Marjoleine en nieuw op dit forum. Sinds een paar jaar heb ik een stadstuin op een terras en maak ik gebruik van een coöperatieve kas in de binnentuin. Ik kweek jaarlijks tomaten in de kas (en ook buiten) en probeer aubergines, paprika's, alle soorten pepers, etc. Dit jaar ga ik voor het eerst tuinbonen kweken en ik las hier nu al een paar verbeterpunten hiervoor . Ik verheug mij om deel te nemen aan dit forum zodat ik een betere stadskweker word.
Geplaatst: 28 maart 201510 j Welkom marjoleine, dit ziet er goed uit! Ook voor privé vragen beschikbaar! https://www.dutchgardenseeds.com en voor (biologische) zaden natuurlijk..
Geplaatst: 30 maart 201510 j Welkom. Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.