Geplaatst: 11 april 201510 j Hallo allen, Ik ben Jeffry van Kalsbeek, kom uit Hoogezand. Ik ben in mijn eigen tuin bij huis begonnen met kweken van mijn eigen groenten. Dit omdat het leuk is om te doen, en lekker is om groente uit eigen tuin te hebben. Nu merk ik alleen dat mijn eigen tuin klein is om een goede variatie in groente te kunnen kweken. Nu vroeg ik me af of er mensen zijn uit Hoogezand, welke op het Volkstuinencomplex actief zijn. En zo ja waar kan ik eventueel informatie vinden over dit complex? Met vriendelijke groetJeffry van Kalsbeek
Geplaatst: 11 april 201510 j Hoi jeLeuk dat je je hebt aangemeld niet dat ik in hoogezand woon maar wel redelijk dichtbij zelf wonen we in groningen.ik denk als je op Internet Googled dat je best nog wel wat vind over een tuincomplex bij jou in de buurt.
Geplaatst: 11 april 201510 j Hallo jef, Welkom en succes dit seizoen! Ook voor privé vragen beschikbaar! https://www.dutchgardenseeds.com en voor (biologische) zaden natuurlijk..
Geplaatst: 11 april 201510 j Welkom en we zijn gek op foto's. Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl
Geplaatst: 13 april 201510 j Welkom! http://www.facebook.com/JasminSoap https://jasminsoapstudio.com/
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.