Jump to content
Image Image Image Image Image
Image

Kersenboom in tuin


Kersenboom

Recommended Posts

monillia. tak bloesemsterfte. er zijn 2 soorten maar dat maakt in de praktijk niets uit. de rassen zijn daar verschillend gevoelig voor. bij mij worden vooral zure kersen aangetast. wat voor ras heb je staan?

Meer dan 180 rassen abrikozen, perziken en amandelen te koop .

De kleinste met de grootste keuze.

http://www.windindewilgen.nl

Link to comment
Share on other sites

Het zijn zure kersen en ik maak er alleen jam van. Het is net alsof er ook hars uitkomt. Dit vooral bij de dorre stukken. Ik weet echt niet hoe het nu verder moet. De opbrengst is deze keer wel 50% minder door die afsterfte. Misschien weet u een oplossing voor dit probleem? Groet van kersenboom

Link to comment
Share on other sites

ik dacht al dat het zure kersen waren, die zijn vaak heel gevoelig voor monillia. dat hars is de afbraakprodukt van de dode houtcellen, heel normaal bij dit. dit noemt men gommen. bestrijding is mogenlijk maar dat weet ik niet uit mijn hoofd. google even op monillia.of tak bloesemsterfte. er zitten rasverschillen bij zure kersen. het ras morel was bij mij zeer gevoelig. op dit ogenblik heb ik een proef met het ras saskia. deze lijkt beter bestand tegen monillia. afwachten dus.

Meer dan 180 rassen abrikozen, perziken en amandelen te koop .

De kleinste met de grootste keuze.

http://www.windindewilgen.nl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...