Geplaatst: 26 mei 201115 j mag men nu nog snoeien of afblijven...volgens mijn buur zou je nu moeten knippen om dikkere druiven te hebben klopt dat?
Geplaatst: 27 mei 201115 j Je kunt de trosjes krenten (al is het daar nog wat vroeg voor?), maar snoeien mag vlolgens mij niet meer.
Geplaatst: 27 mei 201115 j Ja de sap stroom is opgang bij je druif en dan mag je niet snoeien, natuurlijk heus wel her en der een top, maar niet volop gaan snoeien dat is niet verstandig.Dat druiven in Nederland een stuk kleiner zijn dan de gekochte buitenlandse leg ik me bij neer en doe daar geen moeite voor ik geloof nietzo in het vele werk om grotere druiven te krijgen.
Geplaatst: 27 mei 201115 j Dit is een erg goeie snoeimethode:http://www.fruitbomen.net/informatie/p/14/guyot-snoei/ Sorry voor de indirect reclame, maar is serieus het beste artikel over de guyot die ik ken!
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.