Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst:

Beste allen,

 

Ik heb vorig jaar mei een druif geplant in mijn tuin. Hij groeide toen hard en kreeg veel bladeren. Ik heb 1 uitloper naar boven laten groeien en de rest weg gesnoeid. In februari heb ik 'm teruggesnoeid tot zo'n 60 cm boven de grond. In mei heb 'm gevoed met druivenmest en kalk. Hij begon weer uit te lopen, maar ineens stopte hij met groeien. En ik heb geen idee waarom. Onlangs heb ik 'm voor de tweede keer voeding gegeven, maar er gebeurt weinig tot niets. Ik geef 'm af en toe water, maar niet veel en niet vaak. Iemand een idee wat er aan de hand kan zijn?

 

Bij voorbaat dank,

Edo

Geplaatst:

Het klinkt alsof je hem wel heel veel voedingsstoffen hebt gegeven voor zo'n klein plantje, of zit ik er nu naast? Verder kan het zowel droogte als teveel water zijn. Een plant van die leeftijd heeft meer dan genoeg aan 1 hande kalk in februari en 1 handje koemestkorrels (zwakke meststof) in Maart/April.

Kijk ook eens op onze webwinkel: Fruitbomen.net, Facebook, Twitter, Instagram, Youtube

Geplaatst:
Hij begon weer uit te lopen, maar ineens stopte hij met groeien.

Edo,

 

Zijn de bladeren nog wel helemaal uitgelopen en zo ja hoe zien die er uit?

Geplaatst:
  • Auteur

Wat bedoel je met uitgelopen bladeren? De bladeren zien er in eerste instantie goed uit, maar blijven klein. De eerste blaadjes worden lichtbruin, alsof ze zijn uitgedrood, en ook een aantal knoppen wordt bruin.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.