Geplaatst: 26 juni 20169 j ik zoek lavendelplantjes of stekjes, ik zou dit graag willen integreren in mijn moestuin.. heb ook ergens gelezen dat het luizen op afstand zou houden, dus heeft iemand voor mij lavendel ... veel liefs Levensmotto : Een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd. 😀
Geplaatst: 28 september 20169 j Lavendel kun je deze tijd van het jaar heel makkelijk stekken door stukjes van 10 cm van bestaande planten te knippen en in vochtige aarde te steken. Ik zou zeggen, loop wat rond in de wijk en vraag aan mensen die lavendel in de tuin hebben of je een paar stukjes af mag knippen.
Geplaatst: 3 oktober 20169 j Mocht je op zoek zijn naar bijzondere soorten: http://www.bastin.nl Ik heb hier prachtige witte lavendel gekocht. Via de post laten versturen, werd keurig verpakt. Plantjes zijn ijzersterk.
Geplaatst: 3 oktober 20169 j Een paar weken terug hebben ze dat verkocht in de lidl Nederland. Ik heb er mij dan 2 planten aangeschaft, Laat ons een bloem en wat gras dat nog groen is.Vergeet voor een keer hoeveel geld een miljoen is.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.