Geplaatst: 31 juli 20169 j Vroeger heeft iemand me eens gezegd dat je wortels 's morgens vroeg of 's avonds laat moet wieden, omdat er dan minder wortelvliegen zijn dan overdag. Ik kan daar niets over vinden, weet iemand daar meer van?
Geplaatst: 31 juli 20169 j Ja ik heb dat ook gelezen..dat wortelvliegen geen vroege vliegen zijn..ik weet iik niet meer waar..misschien in het boek van Velt: Ecologisch tuinieren?
Geplaatst: 31 juli 20169 j Yep. Staat in Velt. Meen ik me althans ook te herinneren. Het boek ligt op mijn werk, maar ik meen dat zoiets was als de klok van drie. Op dat tijdstip zou de wortelvlieg het meest actief zijn. Dus altijd 's ochtends schoffelenl
Geplaatst: 31 juli 20169 j Is dat dan omdat je door schoffelen de reuk van de planten verspreidt of zoiets?
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.