Geplaatst: 19 juni 20178 j Ik heb een moestuin op een complex. daar is geen electra. Er is wel een brede sloot naast mijn tuin. Ben op zoek naar een waterpomp, want ik krijg een hernia van al de gezeul met gieters .
Geplaatst: 19 juni 20178 j Je kunt een waterpomp kopen die je aan kunt sluiten op een snoerloze boormachine. Ik weet niet of die ook aanzuigt of dat je de pomp eerst moet vullen met water. En het hoogteverschil tussen de aanvoer en de afvoer is ook van belang natuurlijk.
Geplaatst: 19 juni 20178 j Auteur Heb ik geprobeerd maar de accumachine is niet krachtig genoeg om het water op te zuigen
Geplaatst: 19 juni 20178 j Had ik maar een sloot naast de tuin, er zou rap zulke pomp staan. Voor al de schone meiskes ne zoen, en voor de ventjes ne pol.
Geplaatst: 19 juni 20178 j Met een dergelijke pomp, trek je al vlug over 8m hoogte verschil water aan.Je moet wel zorgen dat er altijd water in de pomp blijft staan, anders gaat ze vlug lek zijn.
Geplaatst: 20 juni 20178 j Auteur Had ik maar een sloot naast de tuin, er zou rap zulke pomp staan. Denk dat ik dan deze maar ga proberen Thnx voor het meedenken
Geplaatst: 21 juni 20178 j Of een generator (https://www.lidl-shop.nl/PARKSIDE-Inverter-benzine-stroomgenerator/p100215395) met een waterpomp. Aanzuigslang de sloot in, en sproeien maar.
Geplaatst: 25 juni 20178 j Of gewoon een kleine motorpomp, met een liter benzine kan je een halve dag water sproeien op de tuin Peter.
Geplaatst: 30 oktober 20178 j beetje late reactie, maar ik heb het als volgt opgelost: topic19779.html
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.