Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst:

Van het weekend zijn er 2 foktrio's (zwart en wit) Jersey Giant kippen gehaald voor naar Frankrijk.

Hele aardige kippenliefhebbers, dat hele stuk rijden heen en weer om Jersey Giant kippen te halen. Om witte Jersey Giant kippen te kunnen fokken, vandaar ook de zwarte omdat je met zwart moet kruizen om goed wit te kunnen fokken.

Natuurlijk kon ik het niet laten over de Poul de Gauloise (Bresse) te beginnen, om het verhaal kort te maken hebben ze een trio uit Frankrijk meegenomen. Uren gereden om ze op te halen, bij een fokker die ze voor de mesterij fokt dus de echte Poul de Bresse! Natuurlijk mag ik ze zo niet meer noemen, maar ik ben o zo blij met deze Bresjes!

En tot mijn grote verrassing waren het 3 hennen en 1 haan, dus een trio a la France Dankbaar heb ik ze 2 zwarte Jersey Giant hennen extra meegegeven, meer had ik niet meer.

Ze scharrelen nu tussen de Zweedse Bloemen Kippen groep, wat een genot voor het oog.

  • 2 maanden later ...
Geplaatst:
  • Auteur

De eerste eitjes zijn gelegd, begin volgend gaan ze apart. Zodat rond februari de eerste broedeieren de broedmachine in kunnen.

  • 4 maanden later ...
Geplaatst:
  • Auteur

De Bresse kuiks die inmiddels 9 weekjes zijn worden al weer verkocht, omdat ik onverwacht Bresse en Barbezieux uit Frankrijk krijg. Franse Fokker die vorig jaar JG heeft gehaald en Bresse fokkippen heeft meegenomen, komt juni weer voor Ost Friesische Möwe zilver en goud en Groninger Meeuw citroen en neemt dan Bresse en Barbezieux mee.

Dus mocht er nog iemand zijn die graag Bresse wil, nog een paar laatste hennen en hanen beschikbaar. Vandaag gehaald, morgen en weekend wordt er weer gehaald.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.