Geplaatst: 23 april 20187 j Ik ben Annelies en ik tuinier nu 3 jaar volgens permacultuur principes en ben bezig een eetbare bostuin aan te leggen. Dus zoveel mogelijk meerjarige en vaste planten. Dit jaar zal ik van mijn appelboom perenboom Japanse krentenboom kiwibes aalbes kruisbes en wijnbes waarschijnlijk de eerste vruchtjes gaan plukken en mijn kippen hebben nu een mooie vaste ren met daarin een vlierbessen struik en een laurierstruik (niet het keukenkruid maar de tuinplant waarvan de bessen alleen voor vogels eetbaar zijn). Ik wil proberen om een sterke tuin te creëren waarin insecten en dieren hun plek hebben en niet veel ingrijpen nodig is. Ja een luie tuinder dus! En werk volledig biologisch natuurlijk. 23 april 20187 j aangepast door Gast
Geplaatst: 23 april 20187 j Auteur Als hier nog mensen zijn die een haag willen planten kan er bij mij jonge meidoorn liguster en haagbeuk opgehaald worden!
Geplaatst: 24 april 20187 j Dat ziet er uit als een lekker plekje dat je daar hebt Anne, prachtig! Eeuwigdurend aanrommelend moestuinier.
Geplaatst: 25 april 20187 j Welkom! Ook de foto’s zijn leuk! Ook voor privé vragen beschikbaar! https://www.dutchgardenseeds.com en voor (biologische) zaden natuurlijk..
Geplaatst: 1 mei 20187 j Dag Annelies, welkom en wat een paradijs heb je van je tuin gemaakt!! Daar kan een mens met een stadstuin enkel van dromen. Groeten, Marijke.die droomt van een voedselbos..... PS: je hebt een persoonlijk bericht van me gekregen als het goed is! Door een klein beetje zon kun je veel regen vergeten.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.