Geplaatst: 25 december 20186 j Hallo allemaal! Sinds kort zijn mijn ouders, zus/zwager, mijn vrouw en ik huurder van een perceel grond (ca. 230 m2)Er staat een huisje op, en een kas. We willen een deel omvormen tot siertuin. De rest van de tuin, ca. 130m2, wordt moestuin.We zijn allen tuinliefhebbers, maar hebben niet veel ervaring met moestuinieren. We hebben er wel ontzettend veel zin in!Op dit moment zijn we de tuin aan het rooien en omvormen naar eigen plan. Dit forum lijkt antwoord te kunnen geven op alle vragen op moestuin-gebied, en ideeën/ervaringen uitwisselen is erg leuk een leerzaam. Een must om ons aan te melden Hieronder een foto van de gerooide tuin.
Geplaatst: 25 december 20186 j Lekker bezig!! Welkom You can bury a lot of troubles by digging in the dirt
Geplaatst: 26 december 20186 j Welkom hier Ook voor privé vragen beschikbaar! https://www.dutchgardenseeds.com en voor (biologische) zaden natuurlijk..
Geplaatst: 26 december 20186 j Welkom, Dat ziet er uit als een mooi plekje.Zou ik zo'n huisje hebben dan zou ik nooit meer thuis zijn. En jullie pakken het gelijk goed aan. De moestuin van Patrijs
Geplaatst: 28 december 20186 j Wat leuk zeg, ziet er goed uit! Welkom! Zaden kopen? | Bestel! bij Moestuinland.nl
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.