Ga naar inhoud

Wil je minder Advertenties?

Maak dan nu een account of log in!

Image Image Image Image Image

Featured Replies

Geplaatst:

Ik heb nog ongeveer 70 zaden Glycyrrhiza glabra liggen, zoethout, liggen van dit jaar. Zijn in de koelkast bewaard. Ik heb 5 plantjes uit ongeveer 25 zaden gehaald en misschien komen er nog wat bij, dus ik heb die zaden niet meer nodig. Kosten: eur 1,50 inclusief verzenden.

 

En een Gardena schoffel uit de jaren 80, uit mijn moeders moestuin, voor 2 euro plus pakketkosten. Of ophalen in Kleef of Amsterdam. Hij is 14 cm breed en heeft een holle voet, ik denk voor kleigrond. Als ik hem plat op tafel leg is hij niet helemaal plat, er zit ongeveer 2mm hoogteverschil in. Geen idee of dat zo hoort. Ik heb hem zelf een paar keer gebruikt en hij doet het prima maar ik heb inmiddels een schoffel met lange steel en hilt gekocht.

 

20200830_233608.jpg

20200830_233628.jpg

  • 1 maand later ...
Geplaatst:

Hallo,

 

Is toevallig nog zoethout zaden verkrijgbaar?

 

Mvg

 

Eddy

Geplaatst:
  • Auteur

Ze zijn al naar AC Pronk gegaan. Maar ik had ze op ebay gekocht, ik kan wel de naam van de verkoper geven evt.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic