Geplaatst: 4 september 20213 j Hallo allemaal, ik zie verkleuringen bij de bolsters van mijn walnoot. Is dit bacteriebrand? Of gewoon de eerste tekenen van de herfst? Ras is broadview en boom is ongeveer 7 jaar oud. De rest, bv stam en blad, ziet er nog goed uit. Alvast bedankt voor jullie mening! Groeten, jds 7 september 20213 j aangepast door JdS
Geplaatst: 5 september 20213 j rijptijd begint. Meer dan 180 rassen abrikozen, perziken en amandelen te koop . De kleinste met de grootste keuze. http://www.windindewilgen.nl
Geplaatst: 6 september 20213 j Lijkt mij inderdaad bacteriebrand maar het ziet eruit als een minieme aantasting. Het valt mij op dat bacteriebrand in mijn omgeving minder uitgesproken is als in de afgelopen jaren.
Geplaatst: 7 september 20213 j Auteur Aanvullende info: Ik heb een noot van de boom gehaald en bekeken. De zwarte plek is zacht en kan ik indrukken. Bij opensnijden zie ik meer zwart met daarin witte wormpjes. (Zie ook foto's) Dan toch geen bacterie brand maar iets anders? En wat hier tegen te doen? Alvast bedankt!
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.