Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Reinigen drukspuit tussen behandeling met 2 verschillende producten

Featured Replies

Geplaatst:

Wie heeft ervaring met het reinigen van zijn drukspuit tussen 2 verschillende behandelingen met andere produkten ?

Geplaatst:

Ligt eraan waarmee je hebt gespoten. Als het gaat om een bestrijdingsmiddel tegen insecten of schimmels dan goed spoelen met water. Klein bodempje schoon water in de spuit doen en dat spuiten zodat ook de spuitlans (het gedeelte van de spuit waarmee je spuit) ook schoon wordt.

 

Heb je er onkruidbestrijdingsmiddel in gehad dan zou ik de spuit niet gebruiken om daar groentegewassen mee te spuiten.

Geplaatst:

ammonia spoelen/in spoelwater stond er in een instructie. 

https://www.chillipepers.nl

Home of the Turbo.

De snelle zadenruil, sinds 2012, bedacht en georganiseerd door Sol.

 

Geplaatst:
Op 26-6-2022 om 11:09, Inloggevens kwijt zei:

Heb je er onkruidbestrijdingsmiddel in gehad dan zou ik de spuit niet gebruiken om daar groentegewassen mee te spuiten.

Van wat ik in het verleden heb gelezen is dat je dan een extra drukspuit moet aanschraffen om die alleen voor de bestrijdingsmiddelen te gebruiken.

Zelf heb ik er één extra aangekocht voor het gemakt om niet contsant te hoeven wisselen en schoon te maken.

Eén voor anti-insecten, water, zeep en spiritus. Zo kan ik hem voor de helft gebruikt gewoon terugzetten en de paar dagen laten gewoon weer pakken en makkelijk spuiten. En de ander gebruik ik voor bladvoeding en andere niet schadelijke stoffen.

Geplaatst:

@rorrorZo doe ik dat ook... 1 voor de luis en de ander voor voeding... 
Voor de aaltjes is er een aparte gieter, ook eentje voor de mest en voor de lavameel een eigen verstuiver 
WS teveel 😁

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.