Geplaatst: 22 april 201213 j 2 Jaar geleden maakte ik een mini-tunnel op een kader als basisconstructie.Het was heel handig om eronder te werken en te verhuizen.
Geplaatst: 23 april 201213 j Heb je ook een foto als totaal plaatje? En wat voor buizen heb je gebruikt?
Geplaatst: 24 april 201213 j Auteur Heb je ook een foto als totaal plaatje? En wat voor buizen heb je gebruikt? Misschien deze dan!?post92796.html#p92796 ik gebruikte gewone electriciteitsbuis.
Geplaatst: 27 april 201213 j Auteur In de speciaalzaak in het dorp.Is serreplastic op rol...iets duurder maar zoveel sterker. Succes!
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.