Geplaatst: 11 mei 20241 j Ik heb een aantal laagstam fruitboompjes geplant. De vertakking begint erg laag, ik wil deze uiteindelijk pas op minimaal 1,20m hebben zodat ik er makkelijk met de grasmaaier omheen kan. Hoe kan ik dit het beste aanpakken? Alle zijtakken wegsnoeien om een centrale geleider te creëren, een dan op 1,20m laten vertakken? Het gaat om appel en peer Zie bijgevoegde foto als voorbeeld
Geplaatst: 11 mei 20241 j Ja, ik zou alle zijtakken eraf halen en een leider strak omhoog langs een bamboe (of andere stok) binden. Wel over een maandje opletten dat de stam niet in het bindtouw groeit.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.