Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Welke aardbeienrassen zijn dit?

Featured Replies

Geplaatst:

Ben wel benieuwt naar wat voor aardbeien rassen ik heb, heb twee verschillende soorten/bedden..

De ene "kleintjes" heb ik bij mijn buren uit hun tuin gehaald (waren verhuist en tuin werd over de kop gehaald door woningbouw).. Vermoed dat die gewoon uit de tuinwinkel oid komen. Volgens mij zijn het wel doordragers, heb de eerste aardbeien er al van af geplukt en komen nu weer een lading bloemen..

 

100_3908.jpg

100_3907.jpg

100_3906.jpg

 

Andere grotere aardbeien weet ik ook het ras niet, van een mevrouw overgenomen die minder aardbeien wou.. Ook wel doordragers denk/vermoed ik gezien ze weer bloemetjes hebben.. Heb aan beide wel dat er hapjes uit zijn, werd niet echt minder met de netten er overheen.. Dus nu met de regen even zonder netten ook, makkelijker op slakkenjacht.. Ik vermoed dat naaktslakken de aardbeien erg lekker vinden (sommige grote zijn echt hol) en er zitten ook wel pissebedden op.. Dus nog maar even kijken of ze hier volgend jaar nog staan ..

 

100_3910.jpg

100_3894.jpg

100_3895.jpg

100_3900.jpg

Geplaatst:

Er zijn zoveel rassen ,dat kan je zo niet achter halen.

Maar wat ik zou doen stro tussen je planten leggen dan blijf de vrucht schoon en de grond droog niet zo uit.

Overnachten nabij het Lauwersmeer.

  • 9 maanden later ...
Geplaatst:

Meegosh, welke rassen het zijn kan ik niet een, twee, drie zeggen maar je vermoeden dat de aardbeien worden op gegeten door naaktslakken als je pissebedden heb gezien op de vruchten onwaarschijnlijk. Daar de pissebedden de aardbeien heerlijk vinden. Zelf heb ik afgelopen jaar(2012) voor al in Sarian, bos en Ostara aardbeien heel veel last gehad van wel tientallen pissenbedden per aardbei.

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.