Ga naar inhoud

Wil je minder Advertenties?

Maak dan nu een account of log in!

Featured Replies

Geplaatst:

Hoi allen ,

 

Ik heb al verschillende keren al radijsjes gezaaid maar na verloop dat ze groter worden vallen ze om van hun zelf ,kan dit kwaad of met ik die meehelpen recht houden aanlengen voor een betere vrucht?

 

Mvg

Mindless

Geplaatst:

Binnen of buiten? Radijsjes zaai je buiten, meteen op de plaats waar ze moeten groeien zonder ze te verplanten

Geplaatst:
  • Auteur

Ow , oké dan maar in de winter deed ik dat in de kweebak vanwege de koude,

 

Ik dacht dat dit moest zo dat die dan aansterken voor dan in volle grond te gaan, zou ik we nu nog kunnen verpotten naar volle grond?

 

Mvg mindless

Geplaatst:
  • Auteur

Oké doen ze dan maar ,

 

Eens kijken wat het verschillende dan is , maat dat omvallen kan dit dan wel kwaad of niet echt dan ofzo?

 

Mvg mindless

Geplaatst:

Dat omvallen moet eigenlijk niet nee. Sterker: dat mag niet nee.

Dat omvallen komt omdat ze te warm boven de grond komen na zaaien. Radijs moet echt koel bovenkomen, buiten nu.

Radijs mag je ook niet verspenen, verpoten dus. Het groeit gewoon op, daar waar je het zaait en daar wordt het een radijs. Dat is met meer dingen zo, bv ook met worteltjes. Wortelgroenten dus. Nooit verspenen ( voorzaaien en later uitpoten )

Geplaatst:
  • Auteur

Ahzo oké bedankt al voor de goede info, hier ben ik al veel wijzer

 

Bedankt!

  • 1 maand later ...
Geplaatst:

Ook bij mij vallen de radijsjes om...

ze zijn nu twee weken oud en 3 van de 8 zijn al omgevallen... kan dit gevolgen hebben voor het vormen van de vrucht?

 

Ik heb ze buiten gezaaid in een grote bak...

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic