Ga naar inhoud

Wil je minder Advertenties?

Maak dan nu een account of log in!

Image Image Image Image Image

Featured Replies

Geplaatst:

Hallo,

 

Ik heb een M. Sikkimensis gekocht... echt geweldigg!!,ik wil daar het liefst een mooie bloem aan krijgen. Ik heb ook een glaze kas, maar geeft een red tiger ook vrucht zijn ze eetbaar en lekker ? Hoe kan ik er het beste voor zorgen dat ik er vrucht aan krijg?

 

Mvg steftielemans

Geplaatst:

al eens op Musa forums gekeken ??? denk dat daar je antwoord wel bijstaat.

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Geplaatst:

Ook op dit forum zijn er wel mensen mee bezig geweest. Probeer de zoekfunctie hier rechtsboven eens. Op Banaan , op Musa.

Frank Houweling weet er wel iets van ( of meer , dat weet ik niet ) Ik in ieder geval helemaal niks. Maar ben wel nieuwsgierig

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic