Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Dag, ik had bij tuincentrum 4 jonge spruitkoolplantjes gekocht en ze in hele grote potten gezet bij ons in Amsterdam-Slotervaart. Er staan er in 1 pot 2, wat teveel is want ze worden groot. Wie wil mag er 1 komen uitgraven. Ik weet niet of hij dat overleeft maar je weet nooit Ze zijn mooi gegroeid en vind het zo zielig om die ene weg te gooien... Mailtje naar janne_akker -at- hotmail.com

Geplaatst:

Hoi, Janne wij doen dat hier op het forum via een pb. En dan wissel je gegevens uit. En uitgraven ??? de spruit die je wilt overhouden kan dan ook wortel beschadiging oplopen ??? Denk dus goed na. En hoe groot is/zijn die potten kan zomaar zijn dat daar best 2 planten met spuitjes in kunnen staan.

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...