Geplaatst: 29 mei 201312 j Goeiemorgen moestuinvrienden , Ik zou graag deze turf :http://www.dcm-info.be/nl/hobby/producten/bodemverbeteraars/dcm-turf/ onder mijn kleigrond willen mengen,en dit om de bodem wat te verzuren en luchtiger te maken.In de omschrijving van het product staat enkel gazon en siertuin.Kan dit voor de moestuin ook gebruikt worden ? thxKristof
Geplaatst: 29 mei 201312 j Wij wonen ook op de klei.Zeer zware klei, om het luchtige te maken.In het najaaar veel stalmest onder spitten.Na 3 jaar kan je het al merken en in het najaar spitten,de vorst breek de klei in de winter. Overnachten nabij het Lauwersmeer.
Geplaatst: 29 mei 201312 j Jawel. Het is een wat dure oplossing misschien, maar dat kan net zo goed in de sier als de moestuin gebruikt worden. Je zit op zeeklei. Je bent er al wel zeker van dat je klei kalkrijk is ?
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.