Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Beste mede-forumleden,

 

In februari heb ik bij wijze van experiment een uitgelopen aardappel van de Lidl gepoot. Weet alleen nog dat het een kruimige soort was. Rond 23 april kwam deze boven de grond uit. Er is een enorme plant uitgekomen en onder de grond groeien nu aardappels. Ik heb een aantal vragen:

 

- Weet iemand welk ras de Lidl kruimige aardappelen zijn?

- Wanneer kan ik oogsten?

- Kan ik de geoogste aardappelen gebruiken om volgend jaar weer aardappels te telen? Zo ja, wanneer en hoe?

 

Jeroen

Geplaatst:

Vraag het na bij de lidl....? Bijvoorbeeld via hun website.

In de professionele teelt op contract worden veelal beschermde rassen geteeld, waarop een soort copyright rust. Die zijn voor liefhebbers niet zo maar verkrijgbaar en ook minder geschikt. Er hoort een strikt schema van bemesting en gewasbescherming bij. Grootverbruikers, zoals een winkelketen of een fabriek sluiten contracten met boeren om in die periode zoveel ton te leveren. Kan best ook dat ze uit een ander eu-lland komen.

In mijn moestuin heers ik als een tiran.

Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.

Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.

De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...